Navštivte nás na facebooku

Showroomy

Dáváte přednost vyzkoušení audiotechniky na vlastní uši? Produkty na našem e-shopu označené jako Skladem si můžete poslechnout v našich prodejnách AQ audio studio. Kromě zboží ze sortimentu AQ u nás najdete i produkty dalších značek. Náš personál vám pak pomůže vybrat správnou sestavu pro vaši domácnost, osadí gramofon přenoskou a poradí s údržbou gramofonu.

AQ audio studio Červenka

Přijďte si vybrat přímo ke zdroji a to do prodejny v sídle společnosti AQ. Právě zde najdete největší skladové zásoby špičkové audio techniky v ČR.


E-mail:
Telefon:
Adresa:
cervenka@aq.cz
602 709 739
Severní 452, Červenka (mapa)

AQ audio studio Praha

V naší pražské prodejně najdete největší nabídku gramofonů v Praze. Pro váš nerušený poslech je vám k dispozici akusticky upravená poslechová místnost, kde si můžete vyzkoušet prémiové modely gramofonů Pro-Ject v sestavách s elektronikou Arcam, KR audio nebo Lindemann, a to s vyššími modely našich repro - Passion, Passion Teen, Passion Fever, Pontos.


E-mail:
Telefon:
Adresa:
praha@aq.cz
734 784 180
Vítkova 91/30, Praha (mapa)

AQ audio studio Brno

Nově otevřená prodejna v klidné části města. Velkorysé prostory vám umožní seznámit se s kompletním sortimentem reprosoustav AQ a samozřejmě všech dalších značek, které máme v nabídce. V Brně je aktuálně vystaveno celkem 24 modelů gramofonů

E-mail:
Telefon:
Adresa:
brno@aq.cz
603 407 598
Vodova 68, Brno (mapa)
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.