Navštivte nás na facebooku

Reproduktor AQ Labrador 229

Reproduktor AQ Labrador 229
Doporučujeme
Výprodej
Reproduktor AQ Labrador 229
Reproduktor AQ Labrador 229
Kód0002849VýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let

Foto ilustrační, všechny modely mají novější černé reproduktory

+ černé mřížky!

Modifikace modelu Labrador 29 se zmenšenou hloubkou (15 cm i s rámečkem). Soustava je určená zejména jako surround, Vhodná k montáži na stojan i na stěnu. Vzhledem ke svému malému rozměru je však zvukově překvapivě plná a lze si ji představit i jako přední soustavu vedle ploché televize, kde zapadne výborně i esteticky.

Reprosoustavy Labrador Line: Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh. Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si AQ speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde AQ používá výhradně svoji kabeláž, jejíž konstrukce byla dlouho ve vývoji. Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.

VýrobceAQ, s.r.o.
impedance (ohm) 8
šumový výkon (W) 60
max. krátkodobý příkon (W) 120
citlivost (dB/1W/1m) 87
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 50-40k
výhybka (dB / oct) 12, 12
šířka (mm) 180
výška (mm) 380
hloubka (mm) 150
hmotnost (kg) 5
objem (l) 6
systém  2 pásma, bassreflex
terminál  bi-wiring
PopisTechnické parametry