GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz

2-pásmový vestavný multipolární reproduktor s extrémně širokým zvukovým polem .
GoldenEar Invisa HTR7000
GoldenEar Invisa HTR7000
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
Není skladem
17 490 Kč 14 455 Kč bez DPH

Zboží lze vyzvednout v naší prodejně: na dotaz
Zboží lze doručit kamkoliv do ČR: na dotazDostupnost je aktualizována 1x za 60min. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Kódeinvhtr7000PN VýrobceGoldenEarEAN092592013070

 

Referenční vestavný 7" reproduktor pro nejnáročnější audiosystémy, 25 z - 35 kz


 

Stropní / nástěnné reproduktory GoldenEar řady Invisa jsou navrženy tak, aby umožňovaly flexibilní umístění, dokonale splynuly s interiérem a zároveň poskytovaly špičkovou kvalitu zvuku v celé poslechové místnosti. Všechny modely z řady Invisa mají magneticky uchycenou mřížku, která překrývá celý reproduktor a díky tomu jsou velmi nenápadné a prakticky neviditelné. Bezkonkurenční zvukové kvality, flexibilita a široké zvukové pole jsou důvody, kvůli kterým reproduktory Invisa staví mnozí architekti i profesionální instalační technici na špičku mezi vestavnými reproduktory. Díky promyšlenému systému uchycení je instalace v interiéru velmi rychlá a zároveň jednoduchá. Své využití najdou reproduktory Invisa v každé aplikaci, kde jsou kladeny požadavky na dokanalý zvukový projev, vysoký výkon, bezproblémový provoz a trvalou užitnou hodnotu. 

 

Všechny modely (kromě Invisa 600) obsahují vysokofrekvenční reproduktor se skládanou membránou High Velocity Folded Ribbon (HVFR™) podobný, jaký využívají všechny oceňované sloupové reprosoustavy GoldenEar. Tento bezrezonanční design s nízkým zkreslením pomáhá výškovému reproduktoru dosáhnout vysokých frekvencí až 35 000 Hz při zachování hladké a detailní odezvy – dokonce i při vysoké hlasitosti. Sofistikované výhybky a vysoce kvalitní komponenty s dlouhou životností zajišťují dokonalou synergii mezi vysokofrekvenční a nízkofrekvenční sekcí. Výsledkem je za všech okolností přesný a detailní zvuk v celém přenášeném frekvenčním pásmu, ať již jsou reproduktory využívány pro dvoukanálou reprodukci nebo ve vícekanálových systémech domácího kina.

 

“ Systém Invisa působivě kombinuje vysoký výkon, uspořádanost a „neviditelnost“ a přináší zvuk, o kterém byste přísahali, že mohou produkovat pouze reproduktory plné velikosti.” 

Mark Henninger - AVS Forum

 

INVISA HTR 7000 - ideální reproduktor pro náročné aplikace

 

Stropní vestavný reproduktor GoldenEar Invisa HTR 7000 (Home Theater Reference) sdílí základní DNA s kritiky oceňovanými sloupovými reproduktory TRITON. HTR 7000 jsou navržené pro sofistikované domácí kina a audiofilské hudební systémy, kde najdou své uplatňení jako boční nebo zadní prostorové kanály i jako horní kanály pro Dolby Atmos a DTS:X. Budou ale také vhodné všude tam, kde není možné z prostorových důvodů využít větší sloupové reprosoustavy pro hlavní přední kanály (levý, pravý a centrální).  

Promyšlený design, špičkové technologie a především vynikající zvukové kvality z tohoto reproduktoru dělají preferovanou volbu pro náročné milovníky hudby nebo filmu. Tenká, magneticky přichycená mřížka s mikro perforací činí reproduktor téměř neviditelným a esteticky umožňuje reproduktoru bezproblémově zapadnout do většiny prostředí. Standardně je HTR 7000 dodáván s kulatou mřížkou, ale alternativně je možné jako zvláštní příslušenství využít mřížku čtvercovou.

 

Není vidět, ale slyšet

 

Technologie FocusField™ od GoldenEar využívá měniče osazené v přesně vypočítaných úhlech k vytvoření dokonale reálné, detailní a široké zvukové scény. Zvuk je tak vyzařován přímo na posluchače a výsledkem je otevřená prezentace s precizním trojrozměrným zobrazením, která není vnímána od stropu, ale rovnoměrně naplní celou místnost.

  

Pro vynikající frekvenční odezvu 25 Hz - 35 kHz a pozoruhodnou čistotu kombinuje HTR 7000 referenční výškový reproduktor High-Velocity Folded Ribbon (HVFRTM) GoldenEar s 7" basovým / středobasovým měničem s vysokým rozlišením. Navíc využívá vysoce promyšlenou síť výhybek s vysokofrekvenčním ekvalizačním přepínačem pro dobře vyvážený zvuk prakticky v jakémkoliv akustickém prostředí.

  

Charakteristickým znakem reproduktorů GoldenEar je design oceňovaného výškového reproduktoru High-Velocity Folded Ribbon (HVFR™), který vytváří zvukové vlny tak, že na rozdíl od konvenčních měničů stlačuje akordeonovou skládanou membránu. Zvlněný pásek je umístěn v silném magnetickém poli neodymových magnetů a měnič má relativně vysokou charakteristickou citlivost. Pohybující se hmota pásku je minimální, a tak je možné docílit toho, že horní mezní kmitočet je 35 kHz. Větší účinnost, nižší zkreslení, vylepšená dynamika a čistý detailní zvuk jsou výsledkem této inovativní technologie. Vysokorychlostní výškový reproduktor se skládanou páskou obsahuje u INVISA HTR 7000 o 50 % více materiálu neodymových magnetů ze vzácných zemin než výškové reproduktory HVFR používané u ostatních modelů. Tím je ještě dále zlepšena přechodová odezva a jemné měkké výšky s realistickým leskem, ale beze stop tvrdosti, sykavosti nebo strmosti.

 

Aby zvuk působil maximálně realisticky a byl distribuován optimálně po celé místnosti je možné využít také přepínač vysokofrekvenční ekvalizace a ještě více tak přizpůsobit výsledný zvukový projev akustickým podmínkám konkrétního poslechového prostoru nebo individuálním preferencím posluchače. Při typických domácích podmínkách v místnosti bude nejlepším řešení poloha přepínače ve střední poloze. V poslechovém prostoru s velkým podílem těžkého nábytku nebo závěsů absorbujících odrazy, případně je-li poslechové místo umístěno ve větší vzdálenosti od reproduktorů, je doporučená poloha přepínače „+“, Pokud se naopak v místnosti vyskytuje množství tvrdých povrchů a reflexních ploch, může být užitečné zvýšit kompenzační účinek přepnutím do polohy „-“.  

 

"...Magické, a co víc, vokály zněly neuvěřitelně živě, přirozeně, neutrálně a způsobem, který většína reproduktorů při prezentaci ženského hlasu prostě nedokáže..." 

Dennis Burger - HD Living

 

Hlavní přednosti

  • Jednoznačná volba pro špičkové dvoukanálové stereo systémy v místech kde z prosotorových důvodů nelze umístit velké sloupové reprosoustavy.
  • Ideální pro stropní instalace jako horní, přední nebo prostorové kanály v systému domácího kina.
  • 7" (175,3 mm) basový / středobasový reproduktor MVPPTM pro nebývale hluboký bas již od 25 Hz.
  • HVFR (High-Velocity Folded Ribbon) referenční výškový reproduktor pro přirozené a detailní výšky.
  • Přepínač úrovně výškového reproduktoru omezuje nebo zesiluje vysokofrekvenční výstup tak, aby co nejlépe odpovídal akustice vaší místnosti.
  • Široká frekvenční odezva: 25 - 35 000 Hz.
  • Vysoká citlivost: 90 dB pro optimální začlenění do všech systémů.
  • Ultratenký rámeček a přetíratelná magneticky uchycená mřížka zajišťují bezproblémovou integraci do každého interiéru.
  • Jako samostatné příslušenství lze dokoupit čtvercovou krycí mřížku.
  • Lze kombinovat s ostatními vestavnými reproduktory Invisa nebo subwoofery a vytvořit tak vynikající systém domácího kina bez nároků na prostor.

 

Doporučený výkon zesilovače 10 - 250 W.

 

Cena za 1 kus.

 

Inženýři GoldenEar navrhují všechny reproduktory podle stejných vysokých standardů, dokonale se doplňují a vzájemně esteticky ladí. To vše se záměrem zajistit co největší flexibilitu při vytváření vašeho systému. Reproduktory INVISA HTR 7000 tak můžete kombinovat nejen s  ostatními vestavnými reproduktory GoldenEar (ideálními partnery např. mohou být INVISA SPS a MPX,), ale také se sloupovými reproduktory TRITON nebo subwoofery z nabídky GoldenEar. Kombinací si můžete zajistit vždy ty nejlepší zvukové výsledky!

 

 ODKAZY


 

Recenze HOME THEATER and HIGH FIDELITY (En)

 

 

POSTUP INSTALACE


 

1. Vyjměte vestavný reproduktor z obalu. Součástí dodávky je i papírová šablona pro vyřezání montážního otvoru. Přidržte tuto šablonu na místě, kam chcete instalovat reproduktor, a pomocí tužky nakreslete obrys podél okraje šablony.

 

2. Vyvrtejte jeden nebo více otvorů podél vnitřního okraje naznačené čáry. Pro čtvercové nebo obdélníkové reproduktory je vhodné vyvrtat čtyři otvory, zatímco pro kulatý reproduktor bude pravděpodobně stačít jediný otvor.

 

3. Pomocí přímočaré pily řežte podél okraje obrysu tak, aby vám vznikl rovný, kulatý otvor. Stěna nebo strop na který je reproduktor instalován musí mít dostatečnou nosnost aby unesl hmotnost reproduktor.

 

4. Nyní pevně uchopte vestavný reproduktor a sejměte z něj mřížku (na místě ji drží pouze magnet).

 

5. Připojte reproduktorový kabel na příslušné reproduktorové terminály. Při zapojování dodržujte správnou polaritu.

 

6. Umístěte vestavný reproduktor do vyřezaného otvoru a utáhněte šrouby. Tím se svorky na zadní straně reproduktoru automaticky otočí zpět a přichytí reproduktor na místě v otvoru.

 

7. Pokud chcete, můžete mřížku přetřít i barvou - ideální je využít vhodnou barvu ve spreji, nebo běžnou malířskou interiérovou barvu.

 

8. Chcete-li demontovat reproduktor nebo natřít mřížku, nezapomeňte nejprve mřížku sejmout.z reproduktoru - drží ji pouze magnet.

 

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

Nominální impedance: 4 Ω (kompatibilní s 8 Ω)

Doporučený výkon zesilovače: 10 - 250 W

Frekvenční odezva: 25 kHz – 35 kHz

Citlivost reproduktoru: 90 dB

Basový / středobasový reproduktor: 7" (175,3 mm) MVPPTM

Výškový reproduktor: Reference High Velocity Folded Ribbon (HVFR™) se skládanou páskou

Rozměry montážního otvoru: Ø 229 mm

Rozměry reproduktoru: Ø 269 mm

Rozměry kulaté mřížky: Ø 268,2 mm

Rozměry čtvercové mřížky: 268,2 mm x 268,2 mm (samostatné příslušenství - nutno dokoupit)

Hloubka: 126 mm

Hmotnost: 2,0 kg

GoldenEar Invisa HTR7000GoldenEar Invisa HTR7000
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
GoldenEar Invisa HTR7000 -referenční 7" vestavnýreproduktor. 25 Hz - 35 kHz
PopisTechnické parametryObrázky
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.